Heategevus

Teeme koostööd mitme erineva heategevusorganisatsiooniga. Meie kaudu saate annetada oma mobiiltelefonide eest saadud raha või osa sellest enda poolt valitud heategevusele. See on hea võimalus aidata kasutuks jäänud telefonidega lapsi, loomi ning loodust!

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond

SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond on üks suurimatest ja vanimatest lastehaiglate juures tegutsevatest heategevusfondidest Eestis. Vaata täpsemalt Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi kodulehelt.

Eestimaa Looduse Fond

Eestimaa Looduse Fond (ELF) on 1991. a asutatud keskkonnaorganisatsioon. ELF-i põhieesmärk on looduse mitmekesisuse hoidmine. Vaata täpsemalt Eestimaa Looduse Fondi kodulehelt

JCI Toomemäe Laste Ande Arengu fond

JCI Toomemäe Laste Ande Arengu fond eesmärgiks on toetada Tartumaa noori, kellel on tahet, jõudu ja annet edasi pürgida valitud huvierialal kultuuri, hariduse ja spordi valdkonnas.

Eesti Loomakaitse Selts

ELS on loomasõpru koondav mittetulundusühing, mille missiooniks on kannatuste vähendamine ehk abi vajavate loomade heaolu tagamine ja parandamine ning loomade väärkohtlemise ennetamine. Vaata täpsemalt Eesti Loomakaitse Seltsi kodulehelt.