Miks kasutada meie teenust?

100% rahulolu

Meie eesmärgiks on tagada 100% klientide rahulolu, pakkudes kõigile lihtsat ja mugavat võimalust müüa oma mobiiltelefonid hea hinnaga!

Kiire makse

Maksame Sulle 48 tunni jooksul, kui oleme telefonid kätte saanud. Tavaliselt maksame samal päeval, kui telefonid on hinnatud ning mitte rohkem kui 48 tunni pärast. Makseid teostame tööpäevadel.

Puhtam loodus

Mobiiltelefone kasutatakse ning müüakse maailmas üha rohkem ning samal ajal kasvab ka nõudlus kasutatud mobiilide järele. Meie arvates on korduvkasutus eelistatum variant ning seetõttu püüame uuesti kasutusele võtta maksimaalselt palju telefone. Juhul, kui mobiilitelefoni ei saa uuesti kasutusele võtta, siis suuname nad ümbertöötlusesse.

Andmete turvalisus

Me teame, et andmete turvalisus on oluline meie klientidele. Seetõttu kustutame andmed kõigilt nutitelefonidelt ja seadmetelt. Seega oleme kindlad, et on likvideeritud igasugune risk andmete lekkimiseks ning seetõttu saame tagada nutitelefonide turvalise korduvkasutuse.

Lihtsus ja praktilisus

Me saame aru, et Sinu telefon ei ole enam uus ja on kasutatud, seetõttu oleme loonud telefonide hindamiseks 5 lihtsalt mõistetavat kategooriat – töötav, katkine, katkine ekraan, mittekäivituv ning parandamiskõlbmatu. Lisaks sellele võite jätta soovi korral endale mobiiltelefoni laadija ning mälukaardi, kuna need ei mõjuta makstavat hinda. Kui telefon on lukustatud mõne telefonioperaatori võrku, siis see ei mõjuta meie poolt makstavat hinda.